O firmie | Wypożyczalnia samochodów - Warszawa, Kraków, Rzeszów - wynajem aut - GB Rent

O firmie

Gb Rent jest spółką, której działalność jest skupiona na wynajmie samochodów do Klienta indywidualnego i biznesowego. Do tej pory zaufało nam ponad 150 tys. Klientów, ceniących szybkość działania, niezawodność proponowanych aut, szybki serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy dostępny na miejscu w przypadku sytuacji awaryjnych, minimum formalności oraz to co najważniejsze – szeroką dostępność aut na miejscu oraz bardzo konkurencyjną ofertę cenową.

Nasza oferta obejmuje ponad 600 samochodów, w tym:

  • osobowe w klasie popularnych oraz premium,
  • dostawcze
  • busy 5, 7 i 9 osobowe.

Proponujemy wynajem samochodów krótko, średnio jak i długoterminowy. Jest to propozycja zarówno dla Klientów indywidualnych i biznesowych poszukujących samochodu na dowolny okres czasu. Pomożemy dopasować auto do Państwa wymagań i zaproponujemy korzystne rozwiązanie finansowe. Wiemy, że w sytuacjach awaryjnych liczy się czas i pieniądze, dlatego naszym priorytetem jest szybkość i dostosowanie oferty do potrzeb i możliwości naszych Klientów.

Przykładamy szczególną uwagę do stanu technicznego pojazdów, dlatego wszystkie samochody, które są w naszej ofercie ( którymi dysponujemy) są nowe i serwisowane w autoryzowanych serwisach Grupy Bemo Motors.

Wiemy, że wybór odpowiedniego pojazdu to bardzo ważna decyzja dla naszych Klientów, dlatego nasi pracownicy sprawią, że proces ten przebiegnie sprawnie, bezpiecznie i profesjonalnie, pozostając do dyspozycji na każdym etapie wynajmu samochodu. Nasza kadra pracownicza to ludzie z pasją do motoryzacji, profesjonaliści, wychodzący naprzeciw oczekiwaniom Klientów, służący pomocą w każdej sytuacji.

Dla Państwa wygody i komfortu uruchomiliśmy sześć biur w oddziałach Grupy Bemo: Krakowie, Rzeszowie, Warszawie, Poznaniu, Szczecinie i Koszalinie.

Aby zapewnić naszym Klientom możliwie najlepszy serwis informujemy, że każde zapytanie ze strony Klienta jest rozpatrywane indywidualnie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na naszej stronie internetowej oraz do śledzenia naszego profilu na facebooku.

Znajdź auto
:
: